Okunma

Yeni MSN Böyle Olacak!


19 Şubat 2010 Cuma 18:05
Yeni MSN Böyle Olacak!

Windows Live Messenger 2010 olarak da adlandırılan gelecek sürümde sunulacak en büyük yenilik, sosyal ağlara MSN üzerinden ulaşmak olacak.

Windows Live Messenger’ın son sürümünü
indirmek için buraya tıklayın.

Facebook, bu sosyal ağların başında geliyor. Diğer yeniliklerden biri de Windows Live hizmetlerinden biri olan ve SkyDrive olarak adlandırılan ücretsiz web alanı ve fotoğrafları da yine MSN üzerinden kolayca yönetebilmek olacak.

Henüz netleşmeyen ama beklenen bir başka değişiklik ise MSN‘de kullanılan ifadelerin yeniden tasarlanması.

:: Yeni MSN’den beklentileriniz neler? Paylaşmak için tıklayın.
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Yeni MSN Böyle Olacak!”

  1. buraktasci dedi ki:

    Kolay ulaşım sağlaması güzel. Ancak Facebook veya Twitter durumlarını anlık gösteriyor mu? Yani arkadaşlık istekleri veya anlık Twitter iletilerini göstermesi süper olur…

" Yeni MSN Böyle Olacak! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni MSN Böyle Olacak! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni MSN Böyle Olacak! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "