Okunma

Yeni MSN Görücüye Çıkıyor


09 Mart 2010 Salı 21:00
Yeni MSN Görücüye Çıkıyor

MSN‘in internet sitesinin tasarımı değişmek üzere. Bu değişikliği ise ilk aşamada sınırlı sayıda kullanıcı görebilecek. Beta kullanıcılar olarak adlandırılacak olan kitleyi ise, MSN’in internet sitesine en çok giren kullanıcılar oluşturacak.

Microsoft‘un bu tasarım değişikliği ise büyük ses getirecek gibi gözüküyor. Zira Microsoft aylar öncesinden MSN’in yeni tasarımı için, “Gelmiş geçmiş en sağlam site tasarımı” olarak adlandırmıştı. Yeni sayfayı test etmek için biraz daha sabretmemiz gerekecek.

Şimdilik yeni tasarımla ilgili bilinenler ise şöyle:

Twitter‘dan sıcak başlıklar
Yerel Twitter iletileri
Şehirlerim bölümü
Hotmail entegrasyonu

Yeni tasarımın bir önizlemesini ise http://www.tourmsn.com adresinden yapabilirsiniz.

:: MSN portalına her gün giriyor musunuz?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Yeni MSN Görücüye Çıkıyor”

  1. Erdinç Gür dedi ki:

    Microsoft o kelebeği atmadıkça hiçbirşey yapamaz bana windows98 i hatırlatıyor.

" Yeni MSN Görücüye Çıkıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni MSN Görücüye Çıkıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni MSN Görücüye Çıkıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "