Okunma

Yeni N-Gage İstemcisini Hemen İndirin


18 Ağustos 2009 Salı 16:54
Yeni N-Gage İstemcisini Hemen İndirin

Kısa bir süre önce Nokia N97’ye özel bir güncelleme yayınlanarak 1.30 sürümüne güncellenen N-Gage’in bu versiyonu S60 serisi 3.sürüm cihazlarda ne yazık ki çalışmıyordu. N-Gage platformuna büyük önem verdiğini her fırsatta göstermeyi seven Nokia, S60 3.sürüm için pek de fazla zaman geçirmeden 1.40 sürümünü duyurdu.

Eğer cihazınızda önceki bir N-Gage sürümü yüklüyse güncelleme seçeneği ile sadece 1MB bir veri çekerek 1.40 sürümüne N-Gage modülünüzü güncelleyebilirsiniz. İstemciyi ilk defa yükleyecekseniz yahut sildiyseniz buradaki adresten en yeni modülü indirebilirsiniz.


Yeni N-Gage cihazınıza bindirdiği yükü biraz daha azaltıyor.

Yeni sürüme dair sürüm notları yayınlanmamış olsa da ilk izlenimlerimiz iki farklı yeniliği işaret ediyor. Önceden yüklü oyunlar karşılama ekranında bu yeni sürüm ile birlikte görüntülenebiliyor. Ayrıca yükseltme sonrasında bir adet ücretsiz aktivasyon numarası da sizin olmuş oluyor.

:: Favori N-Gage oyununuzu forumda paylaşın.
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Yeni N-Gage İstemcisini Hemen İndirin”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Yükseltme sonrasında nasıl aktivasyon kodu alacağımızı açıklar mısınız?

" Yeni N-Gage İstemcisini Hemen İndirin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni N-Gage İstemcisini Hemen İndirin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni N-Gage İstemcisini Hemen İndirin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "