Okunma

Yeni Nesil Kablosuz Erişim Noktası


15 Şubat 2011 Salı 13:50
Yeni Nesil Kablosuz Erişim Noktası

İnternet bağlantısını daha uzak noktaya ulaştırmak isyeyenlerin kullandığını erişim noktaları da teknolojideki yeniliklerden nasibini alıyor.

Bu sektörde hizmet veren AirTies, ağ transferi ve performansı sunan 802.11n teknolojisi ürünlerine 2 yeni erişim noktası ekledi.

Air 4310 ve Air 4340 adlı ürünler,  otomatik DHCP algılama teknolojisi sayesinde hem erişmi noktası hem de router olarak kullanılabiliyor.

Cihazın Yeni Özellikleri Neler?

Firmanın AirTouch adını verdiği teknolojiyi de kullanan ürünler  kablosuz ağ güvenliği yapılandırmasını notomatik olarak gerçekleşiyor.

MESH ağını da destekleyen bu sistem, tüm kablosuz erişim ağ şifrelerini değiştirmek için tek bir cihazın kullanılmasına izin vriyor. Firmanın iddiasına göre ürünler 150Mbps’e kadar hızda interneti bölüştürebiliyor.

:: Bu yeni ürünler performans ve özellik olarak istediklerinizi sunuyor mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Yeni Nesil Kablosuz Erişim Noktası”

  1. empati2001 dedi ki:
  2. LadyArch3r dedi ki:

    router olarak kullanılabilmesi güzel.70 lerden geldi galiba ‘notomatik olarak gerçekleşiyor.’

" Yeni Nesil Kablosuz Erişim Noktası konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Nesil Kablosuz Erişim Noktası ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Nesil Kablosuz Erişim Noktası ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "