Okunma

Yeni Nesil Konsollarda Batman Savaşı


27 Ağustos 2009 Perşembe 09:23
Yeni Nesil Konsollarda Batman Savaşı

Lensoftruth sitesinin yaptığı haberde, sadece birkaç gün önce PlayStation 3 ve Xbox360 için satışa sunulan Batman: Arkham Asylum‘un, yeni nesil konsollardaki grafik kalitesi karşılaştırıldı. PS3’ü ve X360’ı karşı karşıya getiren bu tabloda, iki konsolun birbirine sağladığı net bir üstünlükten söz etmek yersiz olacaktır. Zira ortaya çıkan gerçek daha çok, konsolların grafikleri yorumlama farkı gibi gözüküyor.

18 Eylül‘de PC platformu için raflarda yer bulacak olan yapım ile ilgili Collectors Edition paketi, 28 Ağustos’da dağıtılmaya başlanacak. Rocksteady Games imzalı Batman: Arkham Asylum’un konsol versiyonlarını kafa kafaya getiren görseller aşağıda bulabilirsiniz.


Soldaki PS3, sağdaki resim ise X360

Polisin suratındaki gölgeler ve kolundaki kaplamalar haricinde grafiklerde çok ciddi bir farklılık bulunmuyor.


Soldaki PS3, sağdaki resim ise X360

Yerdeki kaplamalar, iki konsol arasındaki farkı ortaya koyuyor.


Soldaki PS3, sağdaki resim ise X360

Bu resimdeki duvardaki ayrıntılar dikkati çekiyor. PlayStation 3 versiyonunda daha fazla belirgin yarıklar bulunuyor.


Soldaki PS3, sağdaki resim ise X360

:: Sizce hangi konsol daha başarılı gözüküyor? Belirgin bir farklılık görebildiniz mi?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni Nesil Konsollarda Batman Savaşı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Nesil Konsollarda Batman Savaşı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Nesil Konsollarda Batman Savaşı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "