Okunma

Yeni Nesil Ne Zaman Gelecek?


07 Mayıs 2009 Perşembe 10:13
Yeni Nesil Ne Zaman Gelecek?

Wedbush Morgan analisti Michael Patcher, yeni nesil konsolların 2013’ten önce çıkamayacağını iddia etti. Yeni neslin, eğer çıkarsa, en erken 2013 yılında gelebileceğini belirten Patcher, ayrıca yüksek çözünürlüklü bir Wii modelinin de 2010’dan önce beklenmediğini açıkladı.

Önce Değirmen Dönmeli

Mevcut yazılımlara güncelleme gerektirecek hiçbir donanıma şu an için yayıncıların yanaşmayacağını öne süren Patcher, mevcut nesildeki konsollara yapılan yatırım kâra dönmeden, kimsenin yeni nesle sıcak bakmayacağının da altını çizdi.

:: Sizce yeni nesil konsola ihtiyaç var mı?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni Nesil Ne Zaman Gelecek? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Nesil Ne Zaman Gelecek? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Nesil Ne Zaman Gelecek? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "