Okunma

Yeni Nesil Telefon Hizmetleri Neler Sunuyor?


02 Mayıs 2016 Pazartesi 10:05
Yeni Nesil Telefon Hizmetleri Neler Sunuyor?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte sabit telefon iletişiminde de yenilikler görüyoruz. Bugüne kadar kullanılan geleneksel PSTN teknolojisinin yanı sıra artık hayatımızda çok daha avantajlı yeni nesil IP teknolojisi de bulunuyor.

IP teknolojisinin faydaları

Peki, yeni nesil IP teknolojisi ne gibi avantajlar sağlıyor? Geleneksel çözümlere göre kalite anlamında bir fark yaşatmayan IP teknolojisi; santral yönetim kolaylığı ve kargaşayı ortadan kaldırması, maliyet tasarrufu, 0850 özel numaraların kullanılabilmesi gibi birçok avantaja sahip.

Biz de bu konuyu TurkNet Kurumsal Hizmetler Proje Danışmanı Erkan Esin ile konuştuk. Video sizlerle, iyi seyirler.

:: Yeni nesil telefon hizmetleri konusunda ne düşünüyorsunuz?
yazarKerem Enginar

Özellikle akıllı telefonlar olmak üzere uzun süredir en yeni mobil ürünleri inceleyen Kerem, bunun yanı sıra donanım ürünleriyle de ilgileniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni Nesil Telefon Hizmetleri Neler Sunuyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Nesil Telefon Hizmetleri Neler Sunuyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Nesil Telefon Hizmetleri Neler Sunuyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "