Okunma

Nokia’dan E-posta Sihirbazı


04 Mayıs 2009 Pazartesi 09:17
Nokia’dan E-posta Sihirbazı

Nokia’nın yeni e-posta kullanıcı arayüzüne sahip ilk cihaz olan Nokia E75, Türkiye’de de satışa sunuldu. Entegre Nokia Messaging servisiyle e-posta iletişiminde büyük kolaylıklar sağlayan Nokia E75, kişisel bilgilerin yönetilmesinde de önemli avantajlar kazandırıyor.

Yeni E75’in detaylı fotoğrafları için galeriye buyrun

Nokia’nın yeni e-posta kullanıcı arayüzüne sahip ilk cihaz olan Nokia E75, e-posta işlevselliği ve entegre Nokia e-posta ve mesajlaşma servisleri sunuyor. Nokia Eseries cihazlarından beklenen kaliteli malzemelerin kullanıldığı Nokia E75, kayarak açılan QWERTY klavye içeriyor ve üç adımda e-posta kurulumu sağlıyor. Bu kolaylığın ardındaki temel gerekçe ise ilk kez bir cihazla birlikte sunulan entegre Nokia Messaging servisi. Nokia Messaging servisi, Yahoo! Mail, Gmail ve Windows Live Hotmail dahil, dünyanın önde gelen e-posta hesaplarını açıyor. Ayrıca bu servis, Nokia’nın kurumsal e-posta istemcileri, Mail for Exchange ve IBM Lotus Notes Traveler tarafından da destekleniyor ve bu sayede, dünya çapında kurumların gelen kutularının yüzde 90’ından fazlasına doğrudan erişim sağlıyor.

E75’in Farklılıkları

Yeni Nokia E75, sahibinin bütün hesaplarını, erişimi ve kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzünde birleştiriyor. Bu arayüz, görüntüleri genişletme, tek tıkla yanıtlama, alt klasör ve HTML desteği gibi, masaüstü e-posta uygulamalarının bütün ortak özelliklerini destekliyor. Gelişmiş e-posta işlevselliğine ek olarak, Nokia E75 ile gelen yeni özellikler arasında, toplantı taleplerini yaratma ve yanıtlama, kişi arama ve otomatik tamamlama gibi yükseltilmiş kişisel bilgi yönetimi özellikleri de yer alıyor. Nokia E75, diğer Ovi servisleriyle de entegre oluyor; A-GPS ile birlikte çalışan Nokia Maps ve ilk kez bir Nokia Eseries cihazı tarafından desteklenen N-Gage Nokia oyun servisi ile birlikte geliyor. 

:: Cep telefonunuzdan e-posta hesaplarınızı kontrol ediyor musunuz?

Bilgi için: Nokia
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nokia’dan E-posta Sihirbazı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nokia’dan E-posta Sihirbazı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia’dan E-posta Sihirbazı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "