Okunma

Nokia Anadolu Yollarında


13 Mayıs 2009 Çarşamba 13:53
Nokia Anadolu Yollarında

Nokia, 2009’un ilk Nokia Shop’larını 13 Mayıs’ta Aydın ve Denizli’de açtı. Aydın’da Forum AVM‘de hizmete giren Nokia Shop’un açılışını Telecity İletişim Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tanju Yılmaztürk, Denizli’deki “Teras Park AVM‘de hizmete giren Nokia Shop’un açılışını ise Teknoteks İletişim Hizmetleri Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hakan Yılmaztürk, Nokia Türkiye Genel Müdürü Conor Pierce ile birlikte gerçekleştirdi.


İki yeni Nokia Shop Aydın ve Denizli’de açıldı.

Nokia Shop’lar, tüm Nokia ürün, aksesuvar ve servislerini eksiksiz olarak sunuyor. Nokia kullanıcıları, Nokia ürün yelpazesinin tamamını bu mağazalarda görebiliyor ve yetkililerden detaylı bilgiler alabiliyor. Ayrıca, Nokia’nın geri dönüşüm projesi kapsamındaki Nokia Shop’lar, kullanılmayan Nokia cep telefonları, şarj cihazları, bataryaları ve diğer yan ürünlerinin geri dönüşümünü sağlıyor ve tüketicilere bu konuda danışmanlık hizmeti veriyor.

:: Aydın ya da Denizli’de mi oturuyorsunuz?

Bilgi için: Nokia
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nokia Anadolu Yollarında konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nokia Anadolu Yollarında ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia Anadolu Yollarında ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "