Okunma

Yeni Online Kütüphaneleriyle Kobo


23 Şubat 2010 Salı 13:00
Yeni Online Kütüphaneleriyle Kobo

Online kütüphane Kobo, artık daha fazla kitap alternatifine sahip. Artık Random House UK, Penguin Group UK, Bloomsbury, Simon & Schuster UK ve Faber & Faber gibi belli başlı İngiliz yayıncıların kitaplarını internet ortamına taşıyan Kobo, ister PC, ister dizüstü, tablet PC ya da akıllı telefonlar sayesinde, içeriğindeki kitapların okunmasına olanak tanıyor.

2009’dan beri yayın yapan Kobo’nun şimdiye dek 200 farklı ülkeden 1 milyon civarı kullanıcısı oldu. İçeriğine eklediği yeni yayıncılar ile kitap sayısını bir hayli artıran site, seçtiğiniz eserlerin ilk sayfalarını ücretsiz okumanıza olanak tanıyor.

Bedava Kitaplar

www.kobobooks.com‘dan ulaşabileceğiniz sitede, “En Çok Satanlar” gibi kategoriler de bulunuyor. Free eBooks seçeneği sayesinde, Charles Dickens, Tolstoy, Bram Stoker ve Oscar Wilde gibi yazarların eserlerine ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Tabii tüm içeriğin İngilizce olduğunu hatırlatmakta fayda var.

:: Ekranda kitap okumayı seviyor musunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni Online Kütüphaneleriyle Kobo konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Online Kütüphaneleriyle Kobo ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Online Kütüphaneleriyle Kobo ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "