Okunma

Yeni Opera Çıktı!


02 Mart 2010 Salı 20:00
Yeni Opera Çıktı!

İnternet tarayıcı dünyasındaki amansız rekabet tüm hızıyla devam ediyor. Firefox ve Internet Explorer, tarayıcı seçme özgürlüğü ile ilgili çalışmalarına devam ederken Opera da boş durmuyor ve yeni sürümüyle kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Dünyanın en hızlı tarayıcısı sloganıyla yayınlanan Opera 10.50, gözden geçirilmiş tasarımı, gizli gezinme özelliği gibi yeni özellikleriyle dikkatleri çekiyor. Ayrıca HTML5 ve CSS3 standartları da tarayıcıya eklendi.

Opera’nın yeni menü butonları da araç çubuğundaki butonlar gibi yerlerini değiştirmiş durumda ve yeni tasarımla tüm menülere tek bir yerden ulaşılabiliyor. Aynı zamanda Opera 10.50, kullanıcılara Windows 7 jump listelerini de hızlı erişim menüleriyle entegre etme imkanı sağlıyor.

Yeni Opera 10.50’yi indirmek için tıklayın

:: Opera kullanıyor musunuz? Memnun musunuz?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni Opera Çıktı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Opera Çıktı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Opera Çıktı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "