Yeni Oyun Videoları


07 Haziran 2008 Cumartesi 21:00
Yeni Oyun Videoları
Nihayet yaz mevsimi geldi, uzun zamandır beklenen Metal Gear Solid 4 gibi birçok oyun bu haftadan itibaren birer birer raflara yığılmaya başlanacak. Peki bu yaz ve sonrasında oyun severleri hangi oyunlar bekliyor?

PlayStation 3 için duyurulan ve daha önce adından başka hakkında hiçbir bilgi olmayan Afrika ile ilgili ilk sağlam oyun içi görüntüleri, yarış oyunu GRID‘in İstanbul turu, ninja köşesinde bu seferki konuğumuz Tenchu 4 ile ilk bakış, anime soslu aksiyon oyunu Spectral Force 3 ve uzun zamandır beklenen Soul Calibur IV için en yeni videolar bu sayfalarda.


Afrika

PlayStation 3‘ün gerçek gücünü göstereceği söylenen ve çıktığı zaman hiç şüphesiz en ilginç oyunlar arasına adını yazdıracak olan Afrika, vahşi hayatı çerçevelemeyi kafasına koymuş gözüpek bir fotoğrafçıyı anlatsa da, oyunun ön planında doğa, hayvanlar ve muhteşem bir görsellikte Afrika yer alıyor.


GRID İstanbul

Oyun videoları sayfalarının müdavimi olan GRID‘i bu sefer İstanbul’a taşıdık. Daha önce Washington ve diğer şehirlerin turunu attığımız fotoğraf gerçekliğine çok yakın görsel kalitedeki oyunun bu seferki durağı Yeditepe İstanbul. Dört bir açıdan izleyeceğimiz araç ise Chevrolet Lacetti.


Tenchu 4

Bugüne kadar inişli çıkışlı bir başarı grafiği sergileyen Tenchu serisinin Nintendo Wii‘ye çıkacak olan 4. oyunu işleri yoluna koyma umuduyla geliyor. Başrolde bir ninja olduğunu düşünecek olursak, No More Heroes kadar iyi kontroller sağlanırsa bunu başarması da pek zor değil. Ubisoft‘un çıkaracağı oyun için ne yazık ki henüz belli bir tarih bulunmuyor.

Spectral Force 3

Japonların tek işi fotoğraf çekmek ve RPG oyunu yapmak değil elbette. Idea Factory tarafından geliştirilen Spectral Force 3, anime tarzı grafiklerine ve RPG’yi çok fazla anımsatan oynanışına rağmen bir aksiyon oyunu olduğu iddiasında. Bunun doğru olup olmadığını ise 29 Temmuz’daki Xbox 360 çıkışında görebileceğiz. Ülkelerin kaderinin belirlendiği oyunun videosu da bir hayli hareketli:


Soul Calibur IV

Hakkındaki her yeni haberle oyuncuların beklentilerini iyice artıran Soul Calibur IV, Darth Vader ve Yoda‘nın ardından Star Wars evreninden bir isim daha transfer etti; The Force Unleashed oyununun gizemli ve karanlık Padawan’ı Starkiller. Bakalım bu gizemli delikanlı, kendi yazgısını Soul Calibur IV‘te bulabilecek mi.

Hazırlayan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Yeni Oyun Videoları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Oyun Videoları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Oyun Videoları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  2. 2 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  3. 3 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  4. 4 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  5. 5 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  6. 6 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  7. 7 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  8. 8 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  9. 9 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  10. 10 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2