Yeni Oyun Videoları


07 Haziran 2008 Cumartesi 21:00
Yeni Oyun Videoları
Nihayet yaz mevsimi geldi, uzun zamandır beklenen Metal Gear Solid 4 gibi birçok oyun bu haftadan itibaren birer birer raflara yığılmaya başlanacak. Peki bu yaz ve sonrasında oyun severleri hangi oyunlar bekliyor?

PlayStation 3 için duyurulan ve daha önce adından başka hakkında hiçbir bilgi olmayan Afrika ile ilgili ilk sağlam oyun içi görüntüleri, yarış oyunu GRID‘in İstanbul turu, ninja köşesinde bu seferki konuğumuz Tenchu 4 ile ilk bakış, anime soslu aksiyon oyunu Spectral Force 3 ve uzun zamandır beklenen Soul Calibur IV için en yeni videolar bu sayfalarda.


Afrika

PlayStation 3‘ün gerçek gücünü göstereceği söylenen ve çıktığı zaman hiç şüphesiz en ilginç oyunlar arasına adını yazdıracak olan Afrika, vahşi hayatı çerçevelemeyi kafasına koymuş gözüpek bir fotoğrafçıyı anlatsa da, oyunun ön planında doğa, hayvanlar ve muhteşem bir görsellikte Afrika yer alıyor.


GRID İstanbul

Oyun videoları sayfalarının müdavimi olan GRID‘i bu sefer İstanbul’a taşıdık. Daha önce Washington ve diğer şehirlerin turunu attığımız fotoğraf gerçekliğine çok yakın görsel kalitedeki oyunun bu seferki durağı Yeditepe İstanbul. Dört bir açıdan izleyeceğimiz araç ise Chevrolet Lacetti.


Tenchu 4

Bugüne kadar inişli çıkışlı bir başarı grafiği sergileyen Tenchu serisinin Nintendo Wii‘ye çıkacak olan 4. oyunu işleri yoluna koyma umuduyla geliyor. Başrolde bir ninja olduğunu düşünecek olursak, No More Heroes kadar iyi kontroller sağlanırsa bunu başarması da pek zor değil. Ubisoft‘un çıkaracağı oyun için ne yazık ki henüz belli bir tarih bulunmuyor.

Spectral Force 3

Japonların tek işi fotoğraf çekmek ve RPG oyunu yapmak değil elbette. Idea Factory tarafından geliştirilen Spectral Force 3, anime tarzı grafiklerine ve RPG’yi çok fazla anımsatan oynanışına rağmen bir aksiyon oyunu olduğu iddiasında. Bunun doğru olup olmadığını ise 29 Temmuz’daki Xbox 360 çıkışında görebileceğiz. Ülkelerin kaderinin belirlendiği oyunun videosu da bir hayli hareketli:


Soul Calibur IV

Hakkındaki her yeni haberle oyuncuların beklentilerini iyice artıran Soul Calibur IV, Darth Vader ve Yoda‘nın ardından Star Wars evreninden bir isim daha transfer etti; The Force Unleashed oyununun gizemli ve karanlık Padawan’ı Starkiller. Bakalım bu gizemli delikanlı, kendi yazgısını Soul Calibur IV‘te bulabilecek mi.

Hazırlayan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni Oyun Videoları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Oyun Videoları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Oyun Videoları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  2. 2 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  3. 3 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  4. 4 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  5. 5 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  6. 6 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  7. 7 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  8. 8 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  9. 9 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  10. 10 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)