Yeni Oyun Videoları


14 Haziran 2008 Cumartesi 21:00
Yeni Oyun Videoları
Haziranın ikinci haftasının oyun camiasındaki en büyük olayı hiç şüphesiz Metal Gear Solid 4’ün piyasaya çıkmasıydı. Çoğu PS3 sahibi şimdilerde Solid Snake‘in son macerasında ona eşlik ederken, biz de bu efsane oyunun açılış videosunu size sunalım dedik.

Diğer yandan, Darth Vader‘ın gizli öğrencisi Starkiller‘ın hikayesini anlatan Star Wars: The Force Unleashed, Final Fantasy serisinin izlerini taşıyan The Last Remnant, Rise of the Argonauts, ve Star Ocean: The Last Hope videoları da bu sayfalarda sizleri bekliyor.


The Force Unleashed

Star Wars‘ın 3. ve 4. bölümleri arasındaki boşluğa ışık tutacak olan The Force Unleashed‘in hikayesi ile ilgili ilk bilgiler video halinde yayınlandı. Ancak uyaralım, konunun başları da olsa, eğer The Force Unleashed hikayesinin eylül ayına kadar sürpriz kalmasını istiyorsanız bir sonraki videoya geçmenizde fayda var.


Rise of the Argonauts

Codemasters tarafından dağıtılacak ve PC, PS3, Xbox 360 platformlarına çıkacak olan tarihi aksiyon oyunu Rise of the Argonauts için yayınlanan yeni videoda özellikle mekan tasarımları ve karakter modellemeleri dikkat çekiyor. Rise of the Argonauts’un devasa yaratıkları ve musalladaki sevgili temasıyla da bize Shadow of Colossus‘u hatırlattığını söyleyebiliriz.


The Last Remnant

Japon RPG oyunlarının kralı Square Enix tarafından yapımı süren The Last Remnant, yüksek kaliteli görselleri, rengarenk kostümlü karakterleri ve karmaşık hikayesi ile yoğun dozda Final Fantasy esintileri taşıyor. İlk olarak Xbox 360‘a özel duyurulan oyunun artık her iki konsola da geleceğini biliyor muydunuz?


MGS4: Guns of the Patriots

Nihayet kral geri döndü! Bu son faslı da olsa ömrünün, Solid Snake her zamanki gibi sağlam, her zamanki gibi karizmatik. 20 yıllık Metal Gear serisinde Solid Snake defterini kapatacak olan Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots‘un açılış videosu, geniş savaş alanlarından üstün grafiklerine ve müziklerine kadar oyunun neden tüm otoritelerden tam puan aldığını açıklar nitelikte.

Star Ocean: The Last Hope

Bir başka Square Enix yapımında, bu sefer diğer JRPG ustası triACE katkıları da bulunuyor. 2009 yılında çıkacak ve serinin bilim kurgu kanadını güçlendirecek olan yeni Star Ocean, The Last Hope adıyla savaşlar sonucu yıkımın eşiğine gelen Yerküre‘nin ötesinde fezaya açılan insanlığın kaderini yıldız okyanusunda arayışını anlatıyor.

:: Oyunlarla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.


Hazırlayan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Yeni Oyun Videoları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Oyun Videoları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Oyun Videoları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  2. 2 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  3. 3 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  4. 4 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  5. 5 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  6. 6 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  7. 7 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  8. 8 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  9. 9 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  10. 10 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2