Okunma

Yeni PS3 250GB Oyunlu Kutuları


26 Eylül 2009 Cumartesi 06:00
Yeni PS3 250GB Oyunlu Kutuları

Sony Computer Entertainment tarafından bu gün yapılan duyuruya göre, PlayStation 3 (PS3) kutuları, tatil sezonunun da yaklaşması ile yeni popüler oyunları bünyesinde barındıracak. 250GB sabit disk kapasitesine sahip PlayStation 3 kutularında yer alacak yeni oyunlar ise FIFA 10 ve Need for Speed Shift olarak açıklandı.

Ekim 2009 tarihinde raflardaki yerini almaya başlayacak olan yeni PlayStation 3 kutularında, iki oyundan yalnız biri bulunacak ve istenilen satın alınabilecek. Hediyeli kutudan çıkan 250GB kapasiteli PS3, büyük bir başarı ile ilk üç haftada 1 Milyon adet satış rakamını aşan 120GB kapasiteli PS3 ile hard disk haricinde tamamı ile aynı donanım yapısına sahip olacak.

:: Konsol alırken hediyeli olması tercihiniz mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni PS3 250GB Oyunlu Kutuları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni PS3 250GB Oyunlu Kutuları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni PS3 250GB Oyunlu Kutuları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "