Okunma

Yeni PSP Daha Çok Satıyor


25 Kasım 2007 Pazar 22:00
Yeni PSP Daha Çok Satıyor
Son açıklanan raporlara göre, eski PSP‘nin çıktığı zamana kıyasla yeni PSP çok daha fazla satış yapıyor. Hem de Japonya‘da…

Sony‘nin PlayStation 3 ve PSP‘sine karşılık Nintendo‘nun da Wii ve DS‘i var. Ve genele bakıldığında Wii ve DS‘in ezici bir üstünlüğü söz konusu. Güç ve elektronik altyapı olarak kat ve kat üstün olan Sony‘nin cihazları mühendisliğin zirvesini gösterirken, Nintendo oyuncu ruha hitap eden oyun makineleri ile kullanıcıları büyülüyor. Daha düşük elektronik gücün sonucu olarak da daha ucuza edinilebilen bu cihazlar Sony‘nin oyun sektörüne bakış açısını değiştirmesini umuyoruz!

Yazan: Güren Gürsel
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Yeni PSP Daha Çok Satıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    zevk/maliyet oranı birçok insanın için önce planda. ayrıca insanların kısa süre oynanan zevkli oyunları da seçtiği gözönüne alınırsa nintendonun başarısı tahmin edilebiliyor

  2. SDN Okuru dedi ki:

    bakis acisi degişmesin bence bnde psp var param oluncada ps3 alacam inşallah. Ama nintendo da birşey ifade etmiyor. Sdn i takip ettigimize göre donanım bizim için daha önemli değilmidir.

" Yeni PSP Daha Çok Satıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni PSP Daha Çok Satıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni PSP Daha Çok Satıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "