Okunma

Yeni Samsung Gear 360 göründü!


16 Mart 2017 Perşembe 19:00
Yeni Samsung Gear 360 göründü!

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Samsung Gear 360, oldukça iyi tepkiler almış ve büyük bir başarı elde etmişti. Mobil pazarda artık alışık olduğumuz üzere her yıl yenilenme koşuluna Gear 360 kamera da ayak uyduracak gibi.

Next Gear 360 geliyor!

Çünkü FCC’nin ortaya çıkardığı görseller yeni Samsung Gear 360‘ı da “Next Gear 360” adı altında tanıtmış oldu. 

Samsung’un üzerinde çalıştığı bu model, Gear 360‘ın biraz daha kullanışlı duruma getirilmiş hali gibi görünüyor. Özellikle tutmak için bir bölüme sahip olması ve üzerinde de tetik benzeri bir düğmenin yer alması, günlük kullanımda herkesi daha rahat ettireceğe benziyor.

Görseller FCC tarafından listelendiği için doğal olarak herhangi bir teknik özellik belirten ibare ne yazık ki bulunmuyor. Bu yüzden de yeni Gear 360‘ın teknik detaylarına maalesef göz atamıyoruz.

Yine de cihazın eskiye oranla daha küçük boyutlarda olacağını da belirtelim ve haberimizi noktalayalım.

:: Samsung Gear 360 kullanıyor musunuz?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Yeni Samsung Gear 360 göründü!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    gear mear anlamam. geçen samsunggun akıllı saatini gördük, gözlerimiz açıldı. dehşet güzel ama 1250 tl bir akıllı saat için çok bence. 3500 tel 1250 saat. o kadarda zengin değilim 🙂

" Yeni Samsung Gear 360 göründü! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Samsung Gear 360 göründü! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Samsung Gear 360 göründü! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "