Snapchat’in yeni inanılmaz gerçekçi AR filtreleri!


20 Şubat 2020 Perşembe 16:00
Snapchat’in yeni inanılmaz gerçekçi AR filtreleri!

Snapchat kullanımı Instagram‘ın hikaye özelliği ile birlikte hızlı bir şekilde düşse de, uygulama önemli geliştirmelerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. İnanılmaz gerçekçi yeni Snapchat AR filtreleri oldukça şaşırttı. Zemin algılayan yeni Snapchat filtreleri ile çok farklı fotoğraflar ve videolar elde edebilirsiniz.

Yeni Snapchat AR filtreleri gerçekçiliğiyle şaşırttı!

Snapchat’in artırılmış gerçeklik filtreleri zaten yer işaretlerini tanıyabiliyor, yüzleri ve bedenleri algılayabiliyor ve oyun oynatabiliyordu. Fakat yeni zemin algılayıcı filtre seti ile oldukça gerçekçi görüntüler elde ederken, herkesin de dikkatini çekeceksiniz.

Uygulamaya zeminleri lav ile kaplayan ve her yerin su basmış gibi görünmesini sağlayan iki yeni filtre eklendi. Etki alanı oldukça büyük olan bu iki yeni filtre gerçekçiliği ile de dikkat çekti. Video çekimlerinde etrafta hareket ederken, etki yeni alanlarda hızlı bir şekilde yeniden çiziliyor.

Yeni Snapchat AR filtreleri gerçekçiliğiyle şaşırttı! - ShiftDelete.Net (1)

Zemin segmentasyonu lensleri, Snapchat’in belirttiği gibi, Snapchat Lens Studio‘daki diğer kişilerin üzerine inşa edebilecekleri şeyler olacak. Bunun da en çok kilim, halı, zemin kaplama gibi markalar tarafından kullanılacağı düşünülüyor. Tabii ki geliştiricilerin eğlenceli yeni zemin kaplamalarını da sunacakları düşünülüyor.

Snap ve Facebook’un Instagram AR efektleri zaten topluluk ve etkileyici unsurlar tarafından oluşturulan filtrelerin büyük kütüphanelerini oluşturuyor. Kısa süre içinde bu büyük AR kütüphanesindeki filtrelerin, AR gözlüklerle yeni bir dünya yaratması planlanıyor.
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Snapchat’in yeni inanılmaz gerçekçi AR filtreleri! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Snapchat’in yeni inanılmaz gerçekçi AR filtreleri! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Snapchat’in yeni inanılmaz gerçekçi AR filtreleri! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
  2. 2 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
  3. 3 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
  4. 4 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  5. 5 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  6. 6 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  7. 7 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  8. 8 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  9. 9 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  10. 10 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?