Okunma

Yeni Tumblr İstemciniz…


29 Ağustos 2009 Cumartesi 10:47
Yeni Tumblr İstemciniz…

“Bir blogum olsun da benim olsun.”, düşüncesiyle yola çıkan kullanıcıların genellikle ilk uğrak yeri olan Tumblr, son derece sade arayüzü ve sezgisel yönetim paneli ile ilk deneyim adına oldukça iyi bir seçim olarak karşımıza çıkıyor. Her ne kadar Tumblr, basit kullanıcı ekranını mobil cihazlara taşımak yolunda önemli adımlar atmış da olsa, daha az yorucu kullanım olanakları için bir takım mobil uygulamalar da yok değil.

 
Stumblr ile yapmakta olduğunuz işleme dair küçük notlarla bilgilendirme sağlanıyor.

İşte Stumblr da bu yazılımların Symbian ayağını oluşturuyor. Bir Tumblr istemcisi olan programımız, Tumblr arayüzünü alışılagelmiş Symbian ekranına taşıyarak daha fazla performans ile blogunuzu yönetebilmenize olanak tanıyor. Tumblr mobil cihazlardan çoklu ortam içeriklerinin eklenmesi konusunda küçük sorunlar yaşatsa da yazılımımız bu sorunun da üstesinden gelmiş görünüyor. Özellikle resimler konusundaki başarısını belirtmeden geçmeyelim.

Stumblr, Python tabanlı olarak geliştirilen bir istemci olduğundan Python, Script Shell ve modül paketlerinin düzgün bir biçimde yüklenmiş olması gerekiyor. Uygulamayı buradaki sayfadan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

:: Uygulama hakkındaki fikirlerinizi forumda paylaşın.
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni Tumblr İstemciniz… konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Tumblr İstemciniz… ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Tumblr İstemciniz… ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "