Okunma

Yeni ürün, Yeni konsept: MAGIX MX


28 Aralık 2011 Çarşamba 10:20
Yeni ürün, Yeni konsept: MAGIX MX

Bulut teknolojileri, sosyal ağlar ya da sistem entegrasyonları günümüzde internet ile ilgili en çok konuşulan konuların başında geliyor. Bulut sistemleri artık birçok alana girmeye başladı. Firmalar ve internet kullanıcıları 5 sene öncesine göre bulut çözümlerine daha çok yöneliyorlar. Bulut çözümleri de birçok avantajının yanında en çok da esnekliği beraberinde getiriyor. Diğer taraftan sosyal ağlar ise hayatımızın ayrılmaz parçaları olmuş durumda.

Hemen her cep telefonu artık sadece konuşmaya ve veri düzenlemeye hizmet etmekle kalmıyor, kullanıcısını internet ve dolayısı ile sosyal ağlar ile bir bütün haline getiriyor. Tüm bu trendleri yakından takip eden MAGIX, yeni gelişmeleri yazılımlarına dahil etmeyi elbette ki ihmal etmiyor. Yeni MAGIX ailesi MX ürünleri de bu hizmetler düşünülerek hazırlandı.

MX ürünlerinin en yenilerinden olan Video Deluxe MX ile artık  kullanıcılara görüntü ve ses dosyalarını zahmetsizce sosyal medyalarda ve MAGIX Çevrimiçi Servisleri’nde yayınlama fırsatı sunuyor. MAGIX Çevrimiçi Servisleri‘nde ister medyalarından albümler oluşturun, isterseniz sadece dosyalarınızı çevrimiçi depolayarak dilediğiniz yerden onlara ulaşın.

Video Deluxe Plus MX’in bir diğer özelliği ise farklı MAGIX yazılımları arasındaki entegrasyonu en üst düzeye çıkarması. Bu sayede mesela video dosyanızı Video Deluxe MX ile en optimal şekilde montajlarken, videoya ait ses verilerini de ses düzenlemelerinde uzmanlaşmış yazılımlardan olan MAGIX Music Maker MX ya da daha çok profesonel kullanıcılar için tasarlanan ses yazılımı Samplitude ile düzenleyebilir ve sadece bir filme değil, bir sanat eserine sahip olabilirsiniz.

HD ya da AVCHD Video düzenlemeleri, dvd menü tasarımları, otomatik montaj asistanları, çok açılı ve kameralı kayıt desteği, akıllı fare modu, sayısıy efekt desteği ile MAGIX Video Deluxe Plus MX, istediğiniz her tür video düzenleme seçeneğini her zaman ki gibi bünyesinde barındırmaya devam ediyor.

– Basın bülteni
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Yeni ürün, Yeni konsept: MAGIX MX”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bu prodramın türkçe dil desteğini hiçbiryerde bulamadım yardımcı olurmusunuz…

" Yeni ürün, Yeni konsept: MAGIX MX konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni ürün, Yeni konsept: MAGIX MX ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni ürün, Yeni konsept: MAGIX MX ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "