Okunma

Yeni WhatsApp özellikleri belli oldu!


22 Mart 2018 Perşembe 10:30
Yeni WhatsApp özellikleri belli oldu!

Beta programını kullanıcılarına sunduktan sonra, büyük ilerleme kaydeden WhatsApp, kullanıcıları için yeni güncellemelerle geliyor. Bakalım yeni WhatsApp özellikleri bizlere neler sunacak? Yeniliklerin şu an için sadece Android beta programında denendiğinin altını çizelim. Beta sürümüyle beraber uygulamanın 2.18.90’a yükseltildiğini de ekleyelim..

Yeni WhatsApp özellikleri ve detayları

Yeni gelen güncelleme ile birlikte, hatalar giderildi ve iyileştirilmeler yapıldı. Bunlara ek olarak, yeni özellikler de bizlere kolaylıklar sağlayacak.

WhatsApp, emoji ve etiktler için arama bölümü getirdi. Arama bölümünün gelmesiyle birlikte uygulamayı kullananlar, emoji ve etiketlere hızlıca erişebilecek.

Yeni WhatsApp özellikleri

Bir fotoğraf, video veya GIF düzenlemek istediğinizde, çıkartmaları arayarak seçebilirsiniz. Ayrıca arama yaparak emojilere hızlıca ulaşabilirsiniz.

yeni WhatsApp özellikleri

Eğer aradığınız emojiye bulamadığınız taktirde, arama bölümüne aradığınız emojinin adını yazarak, kolayca ulaşabilirsiniz.

yeni WhatsApp özellikleri

Arama kısmına ütopik şeyler yazmamanızı öneririz. Arama yaptığınız halde, ilgili emojiyi bulamadığınızda yukarıdaki görseldeki gibi bir sayfa karşınıza çıkacak.

Son olarak, bu özelliğin ileride mağaza ile entegre olması büyük tahminler arasında yer alıyor. Android için test edilen güncelleme, ileride iOS platformuna da gelebilir.

::WhatsApp güncellemeleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarNurullah Akbıyık

Teknolojiyi çok seven Nurullah, boş vakitlerinde yabancı dizi ve film izlemeye bayılır. Ayrıca oyun delisidir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

1 yorum - “Yeni WhatsApp özellikleri belli oldu!”

  1. Ahmet Furkan Avcı dedi ki:

    Bu Apple da zaten vardı yazdığınız şey ile ilgili emoji varsa sağda önerilerde çıkıyor helen üstelik yazı yazılan heryerde yapabiliyorsunuz bunu

" Yeni WhatsApp özellikleri belli oldu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni WhatsApp özellikleri belli oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni WhatsApp özellikleri belli oldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "