Okunma

Yeni Windows 7 7137 İnternete Sızdı


28 Mayıs 2009 Perşembe 07:03
Yeni Windows 7 7137 İnternete Sızdı

Windows 7‘yi popüler yapan şeylerden birisi de daha çıkmadan beta sürümünün herkesçe kullanılmaya başlaması oldu. Bu durum bir taraftan kullanıcıların Windws 7’Ye alışma sürecini hızlandırırken dieğr taraftan yeni sürümlerin çılgınca beklenmesini de beraberinde getiriyor. En yeni sürüm olan 7137.0.090521-1745 numaralı dağıtım, en fazla bir haftalık olmasına rağmen şu sıralarda internette bulunabiliyor.

Nasıl Bulunur?

Bu sürümü nasıl bulabileceğinizle ilgili olarak çok fazla ipucu veremesek de Windows 7 7137 isimli birçok zararlı dosya taşıyan paketlerin de etrafta gezindiğini belirtmeden geçmeyelim. Kısaca, arayan bulur diyebiliriz.

:: Yeni Windows 7’yi nereden buldunuz?

Bilgi için: Microsoft
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Yeni Windows 7 7137 İnternete Sızdı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    o kadar yersem bende eski günlerimi özlerim

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Az değilsin Berkinim..

" Yeni Windows 7 7137 İnternete Sızdı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Windows 7 7137 İnternete Sızdı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Windows 7 7137 İnternete Sızdı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "