Okunma

Yeni Yılın Bedava Oyunu: Moonbase Alpha


31 Aralık 2010 Cuma 16:30
Yeni Yılın Bedava Oyunu: Moonbase Alpha

Küresel ısınma ve onlarca sorun dünyayı kavurmuş, insanlık, farklı dünyalarda koloniler kurmaya mecbur hale gelmiştir. Amerikan Uzay İdaresi NASA, aydan başlayarak kolonileşme deneyleri yapmaya karar verir. Uyduya, en elit bilim adamları ve astronotlardan oluşan bir ekip yollar. Amaç, Moonbase Alpha’yı kurarak, dünyayı yıkımdan kurtarmaktır.

Aklınızı Kullanın, Çabuk Karar Verin!

Moonbase Alpha’da, uyduya yollanan ekibin lideri rolünü üstleniyorsunuz. Daha oyunun başlarında, üssünüze ciddi zarar veren bir meteor çarpmasıyla yüzleşiyorsunuz. Bu noktadan sonra, gerçekçilik, üst düzeye tırmanıyor. Karar vermek ve uygulamak için yalnızca dakikalarınız var.

Yapım, sürekli benzer tempoda ilerliyor ve zekanızı bileyliyor. Moonbase Alpha, strateji, adventure ve simülasyon türlerinin çok başarılı bir harmanı haline geliyor. Oyunu indirmek için bağlantıya tıklamanız kafi. Yapımın keyfini sürmek için, ücretsiz Steam hesabı edinmeniz gerektiğini de belirtelim.

Oyunun Künyesi

Platform: Windows XP/Vista/7
Geliştirici: Valve
Dağıtımcı: Steam
Sistem Gereksinimi: Windows XP SP3, 2.0 GHz işlemci, 2 GB bellek, ATI Radeon 1900 veya NVIDIA 7000 ekran kartı

Moonbase Alpha – 1


Moonbase Alpha – 2

Moonbase Alpha – 3

Moonbase Alpha – 4

Moonbase Alpha – 5

:: En sevdiğiniz oyun türü nedir?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni Yılın Bedava Oyunu: Moonbase Alpha konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Yılın Bedava Oyunu: Moonbase Alpha ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Yılın Bedava Oyunu: Moonbase Alpha ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "