Okunma

Yenibiriş.com’a Sorun CNBC-e’de Cevaplansın


11 Eylül 2009 Cuma 16:38
Yenibiriş.com’a Sorun CNBC-e’de Cevaplansın

Türkiye’nin en önemli istihdam sorunlarından biri olan uzmanlaşmanın ele alınacağı programda Kılıçlıoğlu en fazla uzman açığı bulunan alanları, işverenlerin bu konudaki ihtiyaç ve beklentilerini, değeri yeni anlaşılan uzmanlık alanlarını ve gençlerin uzmanlık alanı seçerken dikkat etmesi gerekenleri izleyicilerle paylaşacak. Programda ayrıca, Yenibiris.com’un konuyla ilgili düzenlediği sertifika programları, Yenibiris.com üyeleri arasında yapılan anket sonuçları ve ilanlardan örnekler de yer alacak.

 

Dileyen izleyiciler [email protected] ve [email protected] e-posta adresleri aracılığıyla programa uzmanlaşma konusunda soru gönderebilecekler.

:: Uzmanlaşma sizce önemli mi?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Yenibiriş.com’a Sorun CNBC-e’de Cevaplansın”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  İŞ GÖRÃœŞMELERİNDE GENEL OLARAK EŞİNİZ ÇALIŞIYOR MU? EVİNİZ KİRA MI? ESKİ ÇALIŞTIĞIM İŞLERİ İÇİN NEDEN ORASI? EŞİNİZİN BU İŞ İÇİN DÃœŞÃœNCESİ GİBİ İŞLE İLGİSİ OLMAYAN SORULAR SORULUYOR? BUNUN İÇİN NASIL CEVAPLAR VERMEM GEREKİYOR?

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Rusça dil ***** iş yerinde deneyimli aday arıyoruz diyor ve bizleri işverenlerin işe almı***** için ne yapmamız gerekiyor?

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Evet firefox’a önem verilmeli.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Yenibiriş ilerlemek istiyorsa, ilk adımı ilanlarını firefoxda açılır hale getirmek olmalı

" Yenibiriş.com’a Sorun CNBC-e’de Cevaplansın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yenibiriş.com’a Sorun CNBC-e’de Cevaplansın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yenibiriş.com’a Sorun CNBC-e’de Cevaplansın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "