Okunma

Yeniden Flash Player 64 Bit…


18 Eylül 2010 Cumartesi 05:51
Yeniden Flash Player 64 Bit…

Geçtiğimiz Haziran ayında Adobe‘un tam bir sebep açıklamadan Flash Player‘ın 64 Bit’lik sürümünün Beta’sının geliştirilmesinin durdurulduğunu duyurmuştuk. (Flash Player Kalkıyor mu?) Geçen üç aylık zaman diliminden sonra Adobe sessiz sedasız bir şekilde Flash Player’ı tekrardan yayınlamaya başladı.

Flash Player “Square” kodadıyla geliştirilen yeni sürüm Mac OS, Windows ve Linux için 64 Bit’lik versiyonlara sahip. Şimdilik beta olduğu için Adobe tarafından son kullanıcıya tavsiye edilmese de yakın zamanda kararlı sürüm ile tanışacağımızı umuyoruz.

Square’e ulaşmak için buradaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

:: Sizce bu sefer 64 bit Flash Player başarılı olacak mı?
yazarÖmer AK

Enerjisini Açık Kaynak dünyasından alan Ömer, yazılarını okuyarak büyüdüğü editörlerle beraber yazıyor olmanın sevincini yaşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeniden Flash Player 64 Bit… konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeniden Flash Player 64 Bit… ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeniden Flash Player 64 Bit… ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "