Okunma

Yepyeni Bir HTC Sense Deneyimi


22 Eylül 2010 Çarşamba 06:30
Yepyeni Bir HTC Sense Deneyimi

HTC, yeni HTC Desire HD  ve HTC Desire Z  Android tabanlı akıllı telefonlar ile kullanıcılarına yeni bir  ‘HTC Sense’ deneyimi sunuyor.

Yeni HTC Sense deneyimi ile HTC’nin telefon modelleri daha fazla kişiselleştirilerek  kullanıcı odaklı bir yaklaşım hedefleniyor. HTC Sense, HTC telefonlarının sunduğu mobil deneyimi geliştiren HTCSense.com adlı bir dizi ücretsiz bağlantılı hizmetleri içeren platformla çeşitli anahtar yenilikler sunuyor.    

 

1GHz Qualcomm 8255 Snapdragon işlemciye sahip HTC Desire HD parlak 4.3” LCD ekranı ve Dolby Mobile ve SRS virtual sound ile üstün multimedya içeriğiyle dikkat çekiyor.  

 

Yeni HTC Sense deneyimi kullanıcıların multimedya içeriği elde etme, oluşturma, paylaşma ve erişme yöntemlerini geliştiren çeşitli iyileştirmeler sunuyor.

Yeni kamera deneyimi ile kullanıcılar HD videolar kayıt edebiliyor ve çeşitli eğlenceli kamera efektleri ile görüntü yakalayabiliyor ve düzenleyebiliyorlar. Yeni ve farklı çevrimiçi harita deneyimi HTC Locations ile yükleme gecikmeleri olmaksızın ve mobil roaming ücreti ödemeksizin haritalara istendiği anda, anında erişebiliyorlar.

HTC Sense ayrıca yeni Kobo  e-kitap mağazasından ve tanımları vurgulama, notlarla açıklama ve hızlıca arama ve bilinmeyen terimleri çevirme yeterliliğine sahip yeni, mobil optimize e-okuyucudan faydalanılan yeni, bütünleşik bir çevrimiçi e-okuma deneyimi de içeriyor.      

 

HTC Desire Z, sürekli hareket halinde olan kişilerin Facebook ve Twitter’da arkadaşlarıyla ya da işyerindeki iş arkadaşları ve müşterileri ile bağlantıda kalmalarını kolaylaştırıyor.

 

Yeni HTCSense.com platformu ile kullanıcılar cep telefonu deneyimlerini, HTC telefonları ya da kişisel bilgisayarları üzerinden kolaylıkla yönetebiliyorlar.

Örneğin, sessize ayarlanmış olsa bile telefonun yüksek sesle çalmasına neden olmak ya da harita üzerinde konumunu işaretlemek suretiyle kaybolan bir telefonun yerini kolaylıkla belirleyebiliyorlar.

Kullanıcılar, telefonun kaybolması ya da çalınması halinde telefonu uzaktan kilitleyebiliyor, çağrı ve mesajları bir başka telefona yönlendirebiliyor, iadesi için telefona mesaj gönderebiliyor, hatta telefondaki tüm kişisel bilgileri uzaktan silebiliyorlar. HTCSense.com yeni bir HTC telefonun kurulumunu ve kişiler, metin mesajları ve çağrı geçmişi gibi arşivlenen mobil içeriklere PC tarayıcısından erişmeyi kolaylaştırıyor.

Kullanıcılar ayrıca duvar kağıtları, HTC scenes, sesler ve eklentiler gibi özel HTC içerikleri ile de telefonlarını kişiselleştirebiliyorlar.

:: HTC’nin yeni telefonları hakkında ne düşünüyorsunuz?

http://forum.shiftdelete.net/sdn-haberleri-makaleleri-yeni/172594-yepyeni-bir-htc-sense-deneyimi.html

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Yepyeni Bir HTC Sense Deneyimi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Türkiye ye ne zaman gelir acaba acayip sabırsızım mutlaka alacam.

" Yepyeni Bir HTC Sense Deneyimi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yepyeni Bir HTC Sense Deneyimi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yepyeni Bir HTC Sense Deneyimi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "