Okunma

Yerli gururumuz Londra’ya damgasını vurdu!


01 Şubat 2019 Cuma 13:51
Yerli gururumuz Londra’ya damgasını vurdu!

Londra’da düzenlenen eğitim ve bilişim fuarında sadece teknoloji devleri değil, aynı zamanda yerli üreticilerimiz de bulunuyordu. Yerli gururlarımızdan biri olan Bilişim Garajı, sağladığı komplike hizmetler ve eğitime yaptığı katkı ile fuarın yıldızlarından biri olmayı başardı.

Bilişim Garajı’na merak edilenleri sorduk!

Çocuklara kodlama, 2D/3D tasarım, web tasarımcılığı, akıllı cihaz tasarımcılığı ve daha birçok alanda eğitim veren Bilişim Garajı, bu hizmetlerini nasıl sağlıyor? Merak edilenleri Prof. Dr. Selçuk Özdemir ile konuştuk. İyi seyirler!

Gazi Üniversitesi Teknopark’ta 3 girişimci tarafından kurulan şirket, ülkemizin en büyük ve dünyanın sayılı online eğitim platformları arasında yer alıyor. Eğitim bilimleri, eğitim teknolojileri, mekatronik mühendisliği, matematik, fen bilimleri alanlarında uzman ekibiyle, 16 yaş altı nesillerin kuramsal değil, disiplinler arası uygulamalı bilgi ve beceri kazanması şirketin öncelikli ve önemli hedefleri arasında yer alıyor.




yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Yerli gururumuz Londra’ya damgasını vurdu!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Gelecek nesil aleyna tilki ile justin karabiber şarkıları ile buyuyor varın geleceği siz düşünün artık

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Gurur duyduk

 3. Anonim dedi ki:

  Ne olacak ki…genç yeteneklere yeterince şans vermezsen. Ne işe yaracak

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

   Özellikle de bir güvence…

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Yani ?

" Yerli gururumuz Londra’ya damgasını vurdu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yerli gururumuz Londra’ya damgasını vurdu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yerli gururumuz Londra’ya damgasını vurdu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "