Okunma

Yerli Oyun Müzikleri Orkestrası!


22 Şubat 2016 Pazartesi 08:02
Yerli Oyun Müzikleri Orkestrası!

Birbirinden farklı okullar ve fakültelerden mezun sanatçıların bir araya gelerek oluşturduğu Echoasis Oyun Müzikleri Orkestrası, sundukları video oyunlara özgü müziklerle oldukça dikkat çeken bir sanat icra ediyorlar.

2013 yılında kurulan İstanbul merkezli orkestra, ülkemizde türünün tek örneği olarak yer alıyor. Echoasis Oyun Müzikleri Orkestrası, 30 kişilik müzisyen kadrosuyla The Elder Scrolls, Fallot, The Legend of Zelda, World of Warcraft ve Assassin’s Creed gibi yapıtların müziklerini klasik olarak yorumluyor.

Bu zamana kadar belirli bir kitleye birçok kez konser veren ekip, bu ay gerçekleştireceği seçmelerle yeni müzisyenleri kadrosuna katacak. Yeni dönemde orkestrayı ve repertuvarı genişletmek amacında olan Echoasis Oyun Müzikleri Orkestrası’nın parçalarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

:: Echoasis Oyun Müzikleri Orkestrası hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarSerkan Levent

Yaklaşık beş yıldır oyun editörlüğü yapmakta ve tam bir geek. Önemli oyun organizasyonlarında yer alan Serkan, oyun ve donanım haberleriyle ShiftDelete.Net'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yerli Oyun Müzikleri Orkestrası! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yerli Oyun Müzikleri Orkestrası! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yerli Oyun Müzikleri Orkestrası! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "