Okunma

Yeşil Pencerenin Sırrı


07 Aralık 2015 Pazartesi 16:45
Yeşil Pencerenin Sırrı

Bundan sonra daha sık göreceğimiz yeşil çerçeve, genç şirketin logosu olmanın yanı sıra her köşesinin ayrı bir anlam taşıdığı mesaj niteliğine de sahip. 

Londra’da düzenlenen Hewlett Packard Enterprise Discover London 2015 etkinliğinde Türkiye’den 200, tüm dünyadan da 10 binin üzerinde iş ortağı, resmi olarak henüz bir ay önce kurulan şirketin ajandasını takip etti.

Çevreci yaklaşımı ifade eden yeşil renkteki Hewlett Packard Enterprise (HPE) logosunun sade bir tasarıma sahip olması, firmanın iş ortaklarıyla iletişim yöntemini ifade ediyor.

Bir başka bakış açısıyla fırsatlar penceresi olarak da değerlendirilen logo için Hewlett Packard Enterprise; iş ortaklığı, yenilikçilik gücü ve sürekli hareket olmak üzere üç önemli değerin vurgusunu yaptığını ifade ediyor.

Özel Röportajı İzleyin

Genç şirketin yeni vizyonu, kurumları bekleyen fırsatlar, Rusya ve yaşanan diğer gerilimlerin ülkemizdeki bilişim ekosistemine olan etkisi gibi önemli bir çok konuyu Hewlett Packard Enterprise Türkiye Genel Müdürü Güngör Kaymak’a sorduk ve samimi yanıtlar aldık. 

:: HP Enterprise’ın yeni logosunu nasıl buldunuz?
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Yeşil Pencerenin Sırrı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Genç mi? Bugün tersten uyanmış SDN. Genç diyemeyiz. Yaşlandı artık HP

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Yani yazamadınızmı video nun içeriğini. Sanki Türkiye'de kotasız internet varmış gibi video verip duruyorsunuz.

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Özet geç -_-

" Yeşil Pencerenin Sırrı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeşil Pencerenin Sırrı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeşil Pencerenin Sırrı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "