Okunma

Bir E-Ticaret Sitesi Daha Kapandı


23 Ocak 2009 Cuma 22:42
Bir E-Ticaret Sitesi Daha Kapandı

E-ticaret sitelerinin birer birer kapılarını kapatmasına alıştık. Weblebi.com’la başlayan kapanmalar, Estore’la devam etti ve birkaç küçük firmandan sonra şimdi de Teknopazar Teknoloji, Yazılım ve Elektronik Pazarlama A.Ş. tarafından işletilen Yeterkiiste.com isimli sanal mağaza, dün itibariyle faaliyetine belirsiz bir süreliğine ara verdiğini duyurdu.

Önceki Siparişler Ne Olacak?

İnternet sitesi, 23 Ocak 2009’a kadar verilmiş siparişlerden müşterilerine ulaşmamış olanlar varsa da bu ürünlerin yolda olduğunu belirtiyor. Yani sizi, bir sanal mağazanın zamanında yaptığı gibi, bankaya yönlendirerek uğraştırmıyor. Bunun haricinde, firmanın internet sitesinde çok da derinlikli bir açıklama bulunmuyor.

:: Daha kaç e-ticaret sitesi kapanacak?

Bilgi için: Yeterkiiste.com
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Bir E-Ticaret Sitesi Daha Kapandı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Bu siteden zamanında çok alışveriş yaptım. Birkeresinde de modem aldım. Modem hoşuma gitmedi ve 7 gün içerisinde modemi iade hakkımı kullanarak iade ettim. Ama modemi almadılar. Neymiş efendim telefon edip bildirmemişim. İthalatçı firması ile görüştüm bize faturaları ile birlikte iade etsinler biz alırız demelerine rağmen bunlar firmaya arızalı diye gönderdiler bir kaç kere. Bayağı uğraşmama rağmen malesef bir çözüme ulaşamadım. Allahıma dua ettim. İnşallah rezil olursunuz, batarsınız ve inşallah sürüm sürüm sürünürsünüz diye. Oh ne güzel olmuş şimdi Allahım sen ne büyüksün. Müşterisine önem vermeyenlerin sonu hep bu olur inşallah.

" Bir E-Ticaret Sitesi Daha Kapandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bir E-Ticaret Sitesi Daha Kapandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bir E-Ticaret Sitesi Daha Kapandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "