Okunma

Yiğit Kulabaş’a Mobil Nesli Sorduk


13 Kasım 2014 Perşembe 13:25
Yiğit Kulabaş’a Mobil Nesli Sorduk

Mobil nesil ve mobil neslin yaptıkları konusunda önemli bilgi ve deneyimlerini bugünkü sunumunda paylaşan Turkcell Kurumsal Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Kulabaş, iş gücüne bundan 5-10 sene sonra katıldığında nasıl bir sahneyle karşılaşacağımızı sorduk.

:Turkcell Kurumsal ile ilgili gelişmeleri takip etmek için LinkedIn sayfasını takip edebilirsiniz…

Videomuzda mobil neslin getirecekleri ve Maker Topluluğu‘nun çalışmaları konularında Yiğit Kulabaş sorularımızı yanıtlıyor.

:: Mobil nesil geleceğe nasıl yön verecek?

:: Turkcell Kurumsal ile ilgili son gelişmeleri görmek için
LinkedIn sayfasını takip edebilirsiniz
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yiğit Kulabaş’a Mobil Nesli Sorduk konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yiğit Kulabaş’a Mobil Nesli Sorduk ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yiğit Kulabaş’a Mobil Nesli Sorduk ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "