Okunma

Sanayinin Kalbi Yıldız’da Atıyor


22 Haziran 2009 Pazartesi 07:50
Sanayinin Kalbi Yıldız’da Atıyor

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde sıcaklar etkinlikleri durdurmuyor. Daha önce İLTEK etkinliğine yer verdiğimiz YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü, bu kez de Sanayinin Yıldızları Parlıyor temalı bir etkinlik gerçekleştiriyor. İstanbul Sanayi Odası’nın da ana sponsor olarak yer aldığı etkinlikte aynı zamanda Yıldızlı Projeler yarışmasının ödül töreni de gerçekleştirilecek.


Yıldızlı Projeler Yarışması’nın kazananları ödüllerini alıyor.

ShiftDelete.Net olarak bizim de iletişim sponsorları arasında yer aldığımız etkinlik 23 Haziran 2009 Salı günü 13:00 – 16:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Üniversitenin Yıldız kampüsünde gerçekleştirilecek olan Yıldızlı Projeler Yarışması için düzenlenen etkinlikler herkese açık.

:: Etkinliğe katılmayı düşünüyor musunuz?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sanayinin Kalbi Yıldız’da Atıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sanayinin Kalbi Yıldız’da Atıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sanayinin Kalbi Yıldız’da Atıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "