Okunma

Yılın Son Haftası En Çok Kim Konuşuldu?


05 Ocak 2011 Çarşamba 14:13
Yılın Son Haftası En Çok Kim Konuşuldu?

2000’li yılların ilk 10 yılını resmen geride bıraktık. 2011’in ilk günlerini yaşadığımız şu dönemde geriye baktığımız zaman hangi markaların kendinden en çok söz ettirdiğini görebilmek yakın geleceği yorumlamamızı kolaylaştırıyor.

Medya Takip Merkezi ile ortak yaptığımız çalışma ile teknoloji dünyasının en çok konuşulan donanım ve yazılım markalarının hangileri olduğunu sizlerle paylaşıyoruz.

2010’un ya da diğer bir deyişle 2000′li yılların ilk 10 yılının son haftasında adından en sık söz ettiren markalar aşağıdaki şekilde.

Google Liderliği Kimseye Kaptırmıyor

2010′un son haftasında yazılı basında adını en çok duyuran üç donanım markasının sırasıyla Samsung, Nokia ve HP olduğu görülüyor.

Yazılım alanında ise her zaman olduğu gibi Google liderliği kimseye kaptırmamış gözüküyor. Bakalım bu sıralama 2011 yılında da bu şekilde devam edecek mi?

:: Sizce Google listede ikinci sıraya düşebilir mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yılın Son Haftası En Çok Kim Konuşuldu? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yılın Son Haftası En Çok Kim Konuşuldu? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yılın Son Haftası En Çok Kim Konuşuldu? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "