Okunma

Yıllar Öncesine Ait Teknoloji Reklamları


14 Ekim 2010 Perşembe 15:00
Yıllar Öncesine Ait Teknoloji Reklamları

Günümüz teknoloji ve internet ürünleri, birbirinden yenilikçi reklamlarla kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Reklam dünyası da tıpkı teknoloji dünyası gibi yıllarca kendisini yeniledi.

Kimi eski reklam afişlerini gördüğümüzde, yüzümüzde bir gülümseme oluşabiliyor. Hatta kimi yayınlar, bilerek eski mantaliteyle hazırlanmış reklamları tercih ediyor ki, sunmak istedikleri ürün daha fazla dikkat çekebilsin.

 

 

Karşınızda bu mantaliteyle hazırlanmış günümüz teknoloji ve internet ürünleri reklamları var. Sözgelimi eğer Facebook, bundan 50 sene önce var olmuş olsaydı, karşımızda ne gibi bir Facebook reklam afişi görecektik, bunun cevabını veriyoruz.

Facebook

 


Skype

 

 

TwitterYouTube

 

 

Gameboy

 

 

Guitar Hero

 

 

Nintendo Wii

 


PlayStation 3

 


Xbox 360

 


iMac

 


MacBook Pro

 

 

iPod

 

 

:: Bu reklamları beğendiniz mi? En çok hangisini beğendiniz?

 
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yıllar Öncesine Ait Teknoloji Reklamları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yıllar Öncesine Ait Teknoloji Reklamları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yıllar Öncesine Ait Teknoloji Reklamları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "