Okunma

WikiLeaks Kurucusuna Akıl Almaz Suçlama


01 Şubat 2011 Salı 17:00
WikiLeaks Kurucusuna Akıl Almaz Suçlama

İnternet sitesi WikiLeaks’ın ortaya çıkardığı belgeler, dünya gündemini çok uzun süre meşgul etmiş ve siyasette, bazı taşları yerinden oynatmıştı. Şimdi WikiLeaks yine gündemde. İngiliz The Guardian gazetesi, WikiLeaks’in sahibi Julian Assange hakkında, ortaya şok edici iddialar attı.


Julian Assange bir televizyon programında

Sen Neymişsin be Assange?

İddialara göre, Julian Assange, ajanlar tarafından izlendiğinden korkarak, sokağa, uzun süre boyunca kadın kılığında çıktı. Söylentiler bu kadarla da kalmadı ve The Guardian gazetesinde, tecavüz iddiaların doğru olduğuna ve henüz halka açıklanmayan başka vakalar bulunduğuna yer verildi. Şimdi kamuoyu, Julian Assange’ın cevabını merakla bekliyor.

:: Sizce iddialarda gerçeklik payı var mı?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “WikiLeaks Kurucusuna Akıl Almaz Suçlama”

  1. M Samil Can dedi ki:

    Adamın ayağını kaydırmak için elinden geleni yapıyorlar
    .

" WikiLeaks Kurucusuna Akıl Almaz Suçlama konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WikiLeaks Kurucusuna Akıl Almaz Suçlama ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WikiLeaks Kurucusuna Akıl Almaz Suçlama ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "