Okunma

Yine mi Sen Super Mario?


29 Eylül 2010 Çarşamba 16:47
Yine mi Sen Super Mario?

Super Mario Kardeşler, geçtiğimiz hafta 25. doğum günlerini kutladılar. Yapımcı firmalar, Mario ve saz arkadaşlarının doğum günlerini kutlamak için, piyasaya yepyeni ürünler çıkaracaklarını duyurmuşlardı. Şirketler, sözlerini tutmakta gecikmediler ve Nintendo DS-DSi ikilisi, Super Mario Bros. temasıyla karşımıza çıktı.

 

Hayır, bu sefer bir oyundan bahsetmiyoruz, Nintendo DS ve DSi’a eklenen görsel ve işitsel faktörlerden bahsediyoruz. Taşınabilir konsolların kapakları, Super Mario kardeşler, mantarlar ve daha nice fantastik öğe ile donatılacak. Bununla da yetinilmeyecek ve cihazlar açılırken, o klasik Mario müzikleri kulaklarımızı işgal edecek. Şimdilik yalnızca Japonya’da ortaya çıkan S.M DS ve DSi, Ekim ayı içinde Avrupa ve Amerika’ya da taşınacak.

:: Super Mario Bros. oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yine mi Sen Super Mario? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yine mi Sen Super Mario? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yine mi Sen Super Mario? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "