Okunma

Yolculuklarınız Heeha 300 İle Daha Eğlenceli


25 Temmuz 2011 Pazartesi 07:35
Yolculuklarınız Heeha 300 İle Daha Eğlenceli

Genius, çocuklar için cep oyun cihazları tasarlamaya devam ediyor. Genius’un en son ürünü olan Heeha 300, Sudoku, yarış, puzzle ve zeka oyunlarından oluşan 30 adet dâhili klasik arcade oyunu ve 2.5” renkli LCD ekranı ile dikey tasarımı harika bir oyun görüntüsü sunuyor.

Çocukların rahatlıkla oynayabileceği Heeha 300’de dört yönlü dijital pad ve A – B tuşları yer alıyor. Çoğu konsol kumandasındaki tuşlarla aynı tuşlara sahip olması sebebiyle kontrol etmesi ve alışması da çok kolay. Cihazın enerji tüketimi de kullanıcı dostu. 3 adet AAA alkalin pil ile çalışıp kesintisiz 7 saat oyun eğlencesi sunuyor.

Hafif ve küçük tasarımı, arcade oyunları, klasik tuşları ve rahat taşınabilir olması ile Heeha 300, yolculuklar sırasında çocuklarınızın sıkılmaması için gerçekten de iyi bir alternatif. Cihazın son kullanıcı fiyatı ise 44,90 TL olarak belirlenmiş.

:: Genius Heeha 300’ü çocuğunuz ya da kardeşiniz için alacak mısınız?

 
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yolculuklarınız Heeha 300 İle Daha Eğlenceli konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yolculuklarınız Heeha 300 İle Daha Eğlenceli ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yolculuklarınız Heeha 300 İle Daha Eğlenceli ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "