Okunma

YouSendIt Şimdi de Mac’te


30 Ocak 2008 Çarşamba 22:00
YouSendIt Şimdi de Mac’te
Dosya gönderme işlemlerinizde büyük kolaylık sağlayan YouSendIt servisinin masaüstü uygulaması YouSendIt Express, sahip olduğunuz ücretli veya ücretsiz hesap ile online ortama dosya yükleyip, indirme linkini de istediğiniz kişilere e-posta olarak gönderen başarılı bir program. Şimdi ise bu uygulamanın Mac sürümü kullanıma sunuldu.

Web arayüzünde bulunan iletilme bildirisi ve indirme sınırlaması gibi bazı özellikleri barındırmayan YouSendIt Express, yine de ücretsiz hesaplara sunduğu 100 MB dosya gönderim imkanıyla kullanılmaya değer bir uygulama.

Hatırlatmakta fayda var; gönderdiğiniz dosyalar, YouSendIt sunucularında bir hafta boyunca saklanıyor. Daha sonrasında ise indirme yapmak mümkün olmuyor.


Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: YouSendIt
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" YouSendIt Şimdi de Mac’te konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere YouSendIt Şimdi de Mac’te ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YouSendIt Şimdi de Mac’te ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "