Okunma

YouTube Artık Kanser Etmeyecek


22 Şubat 2009 Pazar 08:30
YouTube Artık Kanser Etmeyecek

YouTube‘da bir süredir kullanılan açıklama(annotation) uygulaması, videolarınıza arkadaşlarınızın görsel eklentiler yapmasına imkan tanıyor. Ancak bazen suyu çıkarılan bu özellik, videoları izlenemez hale getirebiliyor.

Uzun zamandır aradığınız videoyu tam izlemeye koyulmuşken sağda solda beliren kutucuklar yüzünden sinir krizleri geçirir olduysanız, artık bu açıklamaları komple kapatmanın bir yolu var.

Tek yapmanız gereken, hesap yönetiminden(sağ üstteki Account tuşu) Playback bölümüne girmeniz. Burada yer alan Show Annotations kutusunun önündeki işareti kaldırırsanız, bir daha sıkıcı açıklamalarla uğraşmanız gerekmeyecek.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : YouTube
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" YouTube Artık Kanser Etmeyecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere YouTube Artık Kanser Etmeyecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YouTube Artık Kanser Etmeyecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "