Okunma

3 Günde 11 Milyon Kişi İzledi


06 Ocak 2011 Perşembe 14:30
3 Günde 11 Milyon Kişi İzledi

İnternet ağı günümüzde sadece eğlence ve iş amacıyla kullanılmıyor. Bazen YouTube gibi siteler sayesinde insanların hayatı bir anda değişebiliyor.

İnternet ünlüsü olarak anılan bu insanlar, çektikleri ilginç videolar sayesinde dünya çapında tanınıyor. Genelde, yetenek gösteren ya da şarkı söyleyen bu insanların isimlerini bile kimse bilmezken videoları milyonlarca kişi tarafından izleniyor.

Ancak, 3 gün önce YouTube‘a düşen bir video bu konudaki tüm fikirlerinizi değiştirecek nitelikte. Sokakta yaşayan bir dilenciyi gösteren video çok anlamsız şekilde başlasa da bu kişinin konuşmasıyla birlikte insanı hayrete düşüren bir sürpriz yaşanıyor.

İnternet Sayesinde Hayatı Değişti

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=O6kI_u3ho_c&fs=1&hl=en_US]

Bu evsiz kişi, düzgün ve çok etkileyici bir sesle sanki haber sunucusu gibi konuşmaya başlıyor. Sanki dublaj yapılıyormuş gibi bir görüntü veren videodaki Ted Williams adlı dilenci hayatını kısaca, radyo sevdası ve uyuşturucuyla özetliyor.

Çocukken, radyo sanatçılarıyla tanışan ve onlardan nasihat alan Williams uyuştucu ve alkolün etkisiyle radyodaki işini kaybedip sokaklara düşmüş. Üç günde 11 milyon kişi tarafından izlenen video sayesinde Williams’ın hayatı da değişti.

Amerikan radyoları Williams’a iş vermek için bir birleriyle yarışıyor. CBS’de canlı yayında katılan Williams yeni bir iş buluduğunu temiz kıyafetleri ve tıraşlı saçlarıyla anlattı.

:: Ted Williams’ın hikayesi size internetin önemini gösterdi mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “3 Günde 11 Milyon Kişi İzledi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Hakikaten dünya üzerinde nadir bulunan değerli bir konuşma yeteneğine sahip . Etkilenmemek elde değil sevindirici bir haber . Türkiyeden de bu kişilere örnek verecek olursak Haluk bilginer ve Okan Bayülgen gibi şahane insanları örnek gösterebiliriz.

" 3 Günde 11 Milyon Kişi İzledi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere 3 Günde 11 Milyon Kişi İzledi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda 3 Günde 11 Milyon Kişi İzledi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "