Okunma

YouTube İndirme İşine El Attı


20 Ocak 2009 Salı 07:03
YouTube İndirme İşine El Attı

Bugüne kadar başta YouTube olmak üzere birçok video paylaşım sitesinden video indirmek için sayısız program ve online servis internet âleminde boy gösterdi. Nihayet YouTube da kendi indirme sistemini kısmen de olsa devreye sokuyor.

Pilot Bölge: Obama Kanalı

İlk olarak Başkan Obama‘nın ChangeDotGov kanalındaki videolar ile başlanacak olan yeni uygulamada, videoların altında doğrudan YouTube tarafından sağlanan bir indirme bağlantısı bulunacak.

YouTube’un bu konuda pek de elini çabuk tuttuğunu söylemek mümkün değil. Zira tüm videoları kapsamadığı ve farklı özellikler sunmadığı sürece, kullanıcıları alıştıkları üçüncü parti video indirme uygulamalarından vazgeçirmesi zor görünüyor.

:: YouTube videolarını bilgisayarınıza indiriyor musunuz?

Bilgi İçin : YouTube
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “YouTube İndirme İşine El Attı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Aferin yutuba,bazı şeyleri geçde olsa kavrayabiliyor 😛

  2. SDN Okuru dedi ki:

    pek te iyi olmamaış videosunun inrilmesini istemeyen onca kullanıcıya ne olacak?

" YouTube İndirme İşine El Attı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere YouTube İndirme İşine El Attı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YouTube İndirme İşine El Attı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "