Okunma

YouTube İngiltere’de Film Kiralıyor


09 Ekim 2011 Pazar 06:30
YouTube İngiltere’de Film Kiralıyor

Fiyatların 2.49-3.49 Pound aralığında olduğu yeni hizmette, satın alınan filmler 30 gün içinde izlenebilecek. YouTube bu hizmeti sunabilmek için aralarında Sony Pictures, Warner Bros ve Lionsgate gibi yapımcı şirketlerle İngiltere‘ye özel anlaşmalar yaptı.

Yeni servisle birlikte İngiltere, YouTube’un ABD ve Kanada’dan sonra film kiralama hizmeti sunduğu üçüncü ülke oldu.

YouTube bu yeni servisle, Amazon.com‘un İngiltere ve Avrupa’da kullanılan LoveFilm hizmetiyle doğrudan rekabete giriyor. Yaklaşık 1.6 milyon abonesi bulunan LoveFilm servisinde de filmler 2.49-3.49 Pound fiyat aralığında kiralanıyor.

:: YouTube Türkiye’de bu hizmeti sunmaya başlasa kullanır mıydınız?

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" YouTube İngiltere’de Film Kiralıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere YouTube İngiltere’de Film Kiralıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YouTube İngiltere’de Film Kiralıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "