Okunma

YouTube Kiraları Artıyor!


03 Eylül 2009 Perşembe 07:10
YouTube Kiraları Artıyor!

Dünyanın bir numaralı video paylaşım sitesi YouTube, kendinden emin bir şekilde, bir sonraki adımının ne olacağı konusunu düşünüyor. Google‘dan gelen açıklamaya göre YouTube’u bekleyen en büyük yeniliklerden biri, kullanıcıların YouTube üzerinden film kiralayabilmeleri olacak. Google şu sıralar ünlü film yapımcılarıyla ve Hollywood şirketleriyle görüşüyor.

Mevzu bahis filmler ise son derece makul fiyatlara kiralanabilecek. Bir filmi kiralamanın fiyatının $4 civarı olması bekleniyor. Profesyonel anlamda da YouTube’u geliştirecek olan bu proje, 2010 yılında hayata geçirilebilir.

:: YouTube’un bu hizmetinden yararlanır mıydınız?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “YouTube Kiraları Artıyor!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ***** desenize youtube Xoya yapıyor 🙂

" YouTube Kiraları Artıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere YouTube Kiraları Artıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YouTube Kiraları Artıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "