Okunma

Müzik dinleme şekli değişti! YouTube Music yenilendi


06 Aralık 2019 Cuma 00:00
Müzik dinleme şekli değişti! YouTube Music yenilendi

Spotify, Apple Music ve Google Play Music gibi güçlü rakiplere karşı savaşan YouTube Music için bir yenilik daha getirildi. Kullanıcılar, Google ile Spotify’ın 7 yıl önce piyasaya sürdüğü bir özelliğe kavuştu : “YouTube Music aralıksız çalma“.

YouTube Music aralıksız çalma özelliği ne işe yarıyor?

Android ve tarayıcı kullanıcılarının elde ettiği yeni güncelleme, aslında ekim ayında bazı kullanıcılara gelmişti. Çok az kişinin deneyebildiği bu özellik, iOS kullanıcıları hariç bütün kullanıcılara açıldı.

iOS kullanıcıları için konuşan YouTube, ilgili güncellemenin yakın bir zamanda iOS platformuna da geleceğinden bahsetti. Peki 2012 yılından beri var olan bu sistemin özelliği ne ve neden bazı kişiler için bu kadar önemli?

YouTube Music aralıksız çalma

Bu değişiklik, daha önceden hazırlanmış veya sıralanmış olan çalma listeleri ile albümleri kapsıyor. Bundan böyle bir parçadan diğer bir parçaya geçiş yapılırken herhangi bir duraksama olmayacak.

Android ve masaüstü kullanıcıları için kullanışlı olan yeniliğin müzik dinleme keyfini artıracağı öngörülüyor. Bazı kişiler, YouTube Music adına yapılan yenilikçi hamlelerin yetersiz olduğunu savunuyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

 
yazarEge ERKEK

İlk olarak 2006 yılında forumlara adımını atan içerik üreticisi, 2011 yılında başladığı yazarlık ve editörlük macerasının son durağı olan Shiftdelete.net adına dersini çalışıyor, emek veriyor ve okuyucularını severek işini yapıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Müzik dinleme şekli değişti! YouTube Music yenilendi”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Arka palanda calisma eklesin ondansa zadece music videolarinda olsa bile olur

  2. Anonim dedi ki:

    ilerideki ücreti ne kadar olacak

" Müzik dinleme şekli değişti! YouTube Music yenilendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Müzik dinleme şekli değişti! YouTube Music yenilendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Müzik dinleme şekli değişti! YouTube Music yenilendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "