Okunma

YouTube TV iki hafta daha ücretsiz!


02 Ağustos 2019 Cuma 08:30
YouTube TV iki hafta daha ücretsiz!

YouTube TV deneme süresi için düzenlenen kitlesel talep hareketi amacına ulaştı. Daha önce 15 dolarlık bir zam ile gündeme gelen platform, 14 gün boyunca daha bedava olarak kullanılabilecek.

YouTube TV deneme sürümü kimler için uzatıldı?

Bu güzel haber ile beraber bazı kullanıcılar, deneme sürümünü daha önce kullanmış kişilerin bu fırsattan yararlanıp yararlanamayacağını merak etti. Yapılan açıklamada beklenen ve mutlu etmeyen cevap geldi. Ücretsiz versiyonu kullanmış olan kişiler bundan yararlanamıyor.

youtube tv deneme sürümü

Kullanım ücreti 50 dolar olan sistem, ilgili kullanıcının Google hesabı ile bağlı olarak çalışıyor. Yaptığı fiyat güncellemesi ile beraber sistemine yeni belgesel kanalları ekleyen YouTube, bu hamle sayesinde bir nebze de olsa kendisine gelen tepkileri yumuşatmayı başardı.

Buna zıt olarak bazı müşteriler ise umursamadıkları kanallar yüzünden önemli bir fiyat artışı sebebi ile bedel ödedikleri için sinirlendiler. Yayınların sınırsız bir şekilde geriye sarılabilme özelliği, YouTube TV’yi çekici kılan önemli bir özellik olarak gündemdeki yerini koruyor.

14 Ağustos 2019 tarihine kadar sürecek olan bu fırsatın bir başka benzeri olacak mı bilinmiyor. Gidişat, bunun tekrarlanmayacağını gösteriyor.
yazarEge ERKEK

İlk olarak 2006 yılında forumlara adımını atan içerik üreticisi, 2011 yılında başladığı yazarlık ve editörlük macerasının son durağı olan Shiftdelete.net adına dersini çalışıyor, emek veriyor ve okuyucularını severek işini yapıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “YouTube TV iki hafta daha ücretsiz!”

  1. Anonim dedi ki:

    habire reklam yapması bıktırdı.

" YouTube TV iki hafta daha ücretsiz! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere YouTube TV iki hafta daha ücretsiz! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YouTube TV iki hafta daha ücretsiz! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "