Okunma

YouTube’un Yeni Yüzü


02 Mart 2008 Pazar 22:00
YouTube’un Yeni Yüzü
YouTube kullanıcıları artık kendi kişisel giriş sayfalarıyla karşılanıyor. Yeni eklenen özelliği aktif hale getirmek için tek yapmanız gereken http://www.youtube.com/iyt linkine tıklayıp kullanıcı bilgilerinizle giriş yapmak.

Bundan sonra YouTube sitesine her ziyaretinizde, standart giriş sayfası yerine size özel, içinde video izleme alışkanlığınıza uygun tavsiyelerin, üye olduğunuz kullanıcı ve kanallardan son yayınların ve arkadaşlarınızın en yeni yüklediği videoların yer aldığı kişisel bir ana sayfayla karşılanacaksınız. En alt kısımda ise alıştığınız ana sayfanın içeriği yine hazır bekliyor olacak.

YouTube bu yeni özelliğiyle çok daha verimli bir giriş sayfasına kavuşmuş görünüyor. Standart giriş sayfasındaki günün videolarında burnunu karıştıran 30 yaşında adamlara denk gelmek pek de eğlenceli değildi ne de olsa.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: YouTube
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

Geri bildirim