YouTube video izleme için yeni özelliği devreye aldı


28 Mayıs 2020 Perşembe 23:35
YouTube video izleme için yeni özelliği devreye aldı

YouTube video izleme için yeni özelliğini kullanıcılarla buluşturdu. Android cihazlarda “Abonelikler” kısmına getirilen yenilik, abone olunan kanalların videosunun izlenmesini kolaylaştıracak. Videolar burada listeleme işlemine alınacak. YouTube özellikleri gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor.

Daha önceden iOS kullanıcıları için getirilen özellik, Android kullanıcılarına da getirilmiş oldu. Bu özellik sayesinde abone olunan kanalların güncel videoları kolayca takip edilebilecek. Ayrıca yarım kalan videolar da unutulmadı.

YouTube video izleme özellikleri gelişiyor

Mobil cihazlarda yer alan “Abonelikler” kısmında, kullanıcıların abone oldukları kanallar listeleniyor. Burası için güncellemeyi Android cihazlara da ulaştıran Google, kullanıcıların daha kolay ve daha çok video izlemesini amaçlıyor. Bu kısma giren kullanıcılar 6 farklı seçenekle karşılaşılacak. Seçeneklere dokunulduğunda videolar filtrelenecek.

Bu 6 seçeneğin ilki “Tümü” olacak. Bu sekmede kullanıcının abone olduğu kanallardaki bütün videolar gösterilecek. Sıradaki sekme “Bugün” olacak. Bu sekmede de içinde olunan gün paylaşılan videolar izlenebilecek. Üçüncü seçenek ise “İzlemeye devam edin” olacak. Bu özellik sayesinde yarım kalan ve abone olunan kanalların videolarına kolaylıkla erişilecek. Geçmişte arama yapma zahmetine gerek kalmayacak.

youtube özellikleri

Dördüncü seçenek de “İzlenmeyenler” olacak. Burada kanallar tarafından yüklenen, ancak kullanıcının izlemediği videolar listelenecek. Beşinci sekmede ise “Canlı” videolar yer alacak. Anlık olarak gerçekleştirilen video etkinlikleri buradan bulunabilecek.

Son sekmede ise “Yayınlar” yer alacak. Bu noktada kanallar tarafından paylaşılan fotoğraf ve yazılar incelenebilecek. Dileyen kullanıcıların “Ayarlar” kısmından da “Videolar ve yayınlar” veya “Yalnızca videolar” filtreleme işlemleri yapılabilecek.

Yeni özellik hakkında siz ne düşünüyorsunuz?
yazarHasan Burus

Teknolojiyi ve oyunları seven Hasan, İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Bilgisayar Mühendisliği okuyor. 2016'dan beri teknoloji haberleri yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
2 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

Beğendim güzel olmuş, şu yorum kısmı ve fotoların büyüklüğüne daha tam alışamadım 🙁

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

Abi bu zaten dilini İngilizce yapınca geliyo

" YouTube video izleme için yeni özelliği devreye aldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere YouTube video izleme için yeni özelliği devreye aldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YouTube video izleme için yeni özelliği devreye aldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik
  2. 2 ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama! ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama!
  3. 3 Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!
  4. 4 Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda
  5. 5 MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik! MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik!
  6. 6 Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti! Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti!
  7. 7 HP ZBook Create G7 incelemesi HP ZBook Create G7 incelemesi
  8. 8 BİM'den 219 TL'ye oyuncu faresi! SteelSeries Rival 3 BİM'den 219 TL'ye oyuncu faresi! SteelSeries Rival 3
  9. 9 Instagram da WhatsApp gibi 'hain' çıktı (Video) Instagram da WhatsApp gibi 'hain' çıktı (Video)
  10. 10 3 boyutlu yazıcıyla Xbox kolundan uçak simülatörü yaptık 3 boyutlu yazıcıyla Xbox kolundan uçak simülatörü yaptık