Okunma

YouTube Video Reklama Başladı


30 Kasım 2011 Çarşamba 16:39
YouTube Video Reklama Başladı

Son dönemde şirketlerin en büyük reklam yayın platformlarının başında sosyal medya geliyor. Bu sayede daha uygun bir ücret ile milyonlarca kişiye ulaşma imkanı kazanan markalar, son gelişme ve kampanyaları bu yolla bildiriyorlar.

İnternet kullanıcılarının özellikle popüler haber sitelerinden aşina olduğu bu türdeki reklam trendine şimdi de dünya devi YouTube dahil oldu.

Bu konuda potansiyelini kullanarak kazanç elde etmek isteyen site, izleyeceğiniz videodan önce yaklaşık 30 saniye süren ürün tanıtımlarına yer veriyor.

İlk reklam veren ise, bir otomobil markasının son modelinin İstanbul’da çekilen filmi oldu. Özellikle geç nüfusun bulunduğu bu tür ağlar, hedef kitle odaklı firmalar için kaçırılmayacak bir fırsat niteliğinde.

:: YouTube’da bu tür reklamlara denk geldiniz mi?

 
yazarCihan PEHLİVAN

'Teknoloji tutkusu dinmek bilmeyen öğrenci' olarak tanınan yazarımız, sosyal medya ve internet gündemini adeta bir gölge gibi takip ediyor. Ek olarak çeşitli yazılım ve servis incelemeleriyle SDN okurlarına faydalı ipuçları veriyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" YouTube Video Reklama Başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere YouTube Video Reklama Başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YouTube Video Reklama Başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "