Okunma

YouTube Yasağı Kalkıyor mu?


22 Ekim 2010 Cuma 15:30
YouTube Yasağı Kalkıyor mu?

YouTube Türkiye politika danışmanı Cem Duna ve heyeti, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ı makamında ziyaret etti. 1.5 saat süren görüşmenin ardından Cem Duna, “Sayın Bakan ve diğer yetkililerle fikir paylaşımımız sürecek.” açıklamasını yapmakla yetinse de, yasağın kaldırılmasına yönelik olumlu sinyaller alındığı iddia edildi.

 

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Tayfun Acarer’in ifadeleri de bu iddiaları doğrular nitelikte. Acarer, “Mahkeme kararında yasaklı videonun bulunduğu adresin belirtilmesi gerekir. Neden tüm apartman engelleniyor ki? Yalnızca daire engellenmeli.” şeklinde görüş bildirdi. Gelecek hafta temasların yoğunlaşması ve nihai kararın şekillenmesi bekleniyor.

:: Konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" YouTube Yasağı Kalkıyor mu? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere YouTube Yasağı Kalkıyor mu? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YouTube Yasağı Kalkıyor mu? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "