Okunma

YouTube’da kadın hareketi Biz! (Video)


08 Temmuz 2018 Pazar 21:27
YouTube’da kadın hareketi Biz! (Video)

Google Türkiye tarafından desteklenen YouTube’da kadın hareketi Biz karşınızda! Yeni projenin detaylarını video ile sizlere aktardık.

Yerinde durmayan, kabına sığmayan kadınların birlikte başlattığı bu projeye destek vermek için Pembeteknoloji.com‘un hazırladığı bu özel videoda, etkinliğe katılan ve bu projede elini taşın altına koyan harika insanlardan görüş aldık.

YouTuber’lardan kadınların yaratmapaylaşmadönüştürme gücünü vurgulamaya adanmış bir kadın hareketi: “Biz”…

YouTube’da kadın hareketi Biz!

Üretmekten, var etmekten, çevrelerine etki etmekten ne olursa olsun vazgeçmeyen kadınların sesini birlikte duyurmak amacıyla YouTuber’lar tarafından başlatılan “Biz” projesi, diğer kadınları harekete geçirmeye umut olabilecek kadınların hikayelerini 360 derece yansıtmaya çalışan bir hareket.

Biz projesi ile içimizdeki kahraman kadınların hikayelerinin paylaşılması ve bu hikayelerin Türkiye’nin dört bir yanında yaşayan çok sayıda kadın için ilham, cesaret ve güç kaynağı olması hedefleniyor.

Videoda; Merve ÖzkaynakRefika BirgülRahşan Gülşan ve İlker Gümüşoluk ve Google Türkiye’den Özlem Öz‘ün sözlerini paylaşıyoruz.

Biz projesine katılmak için

Biz” projesiyle YouTuber’lar, buradaki web sitesinden doldurulacak anketlerle izleyicilerini, günlük hayatta farklılaşarak elde ettikleri başarılarla efsane olmuş veya olmaya aday kadınların hikayelerini paylaşmaya davet ediyor.

Dileyen herkesin katılabileceği anket sonucunda seçilecek hikayeler YouTuber’ların anlatımı ile bizlerle buluşacak.
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" YouTube’da kadın hareketi Biz! (Video) konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere YouTube’da kadın hareketi Biz! (Video) ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YouTube’da kadın hareketi Biz! (Video) ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "