Okunma

YouTube’dan İngiltere Sansürü


10 Mart 2009 Salı 08:28
YouTube’dan İngiltere Sansürü

Ülkemizde erişime hala engelli olan YouTube video paylaşım sitesi, kullanıcılara her türlü video içeriğini sunarken bazı ülkelerde, telif hakkı sahipleriyle anlaşamadığı için içeriğinin bir kısmını kendi kendisine engellemek zorunda kalıyor.

Para Para Para

En son İngiltere’de müzik videolarını bu sebeple engellemek zorunda kalan YouTube, Performing Right Society isimli telif haklarını gözeten kurumla anlaşamadı. Bu durumun sebebi ise Performing Right Society’nin telif bedellerini yükseltmesi olarak açıklanıyor.

:: YouTube bir gün açılacak mı?

Bilgi için: YouTube
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" YouTube’dan İngiltere Sansürü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere YouTube’dan İngiltere Sansürü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda YouTube’dan İngiltere Sansürü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "